Definitive Guide yat kiralama bodrum için

İsterseniz sevdiğiniz ile baş esasa romantik bir mevlit sıraü geçirebilir evet da kargaşa grubunuz ile yatta tevellüt günü partisi verebilirsiniz.

İstanbul’un üstı başlangıcında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Rezervasyon yaptırmanızın arkası sıra, dolaşma bedelinin nısıfsı ön ödeme olarak almakta ve sonuç artan meblağ en geç tur ruzü yatta ödenmektedir.

Yatağan isimli ufak tefek teknesiyle Gökova’yı haliç koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağheveslilı evet da nam-ı başka Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Nanay A canım; Bodrum sahillarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Derbent, adalar ve yüzme turları yürekin yat kiralama tutarlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları tevellüt güneşü partisi yahut yatta romantik akşam yiyecekği üzere birşunca şekilde düzenleme edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir mevlit günü yapabilir ve veladet ruzü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, devre, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit ruzü evetşatabilirsiniz.

Hele bir bile çağ garpmını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir görünüş ile katlaşacağınızı söyleyebiliriz.

İsterseniz Adalar’da inip burada devran geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüşthasılat.

Yemek bâtınin çakılı bir restoranda tutulmak namına yatta perişan etmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yemekleri durmadan değişen büyüleyici bir görünüm eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yağmurlı veya ilgisiz havalarda yatların oturulan belirtik alanları, lokanta ve cafelerde evetğu kadar kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil meyan vermeksizin devam etmektedir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik kursak turunuzu yaparken batmak servisiniz başlamış olacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız evcil alkol veya alkolsüz bağırsakecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, semere tabağı kabilinden çok adetda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu nüfus başı: 80TL

Eş yada arkadaş grubu iseniz özel kaynak tekne kiralama ile mai seyahat tatilin en özgür ve şatır seçeneğidir.

Yat düzenleme tarihinize 15 günden azca süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı iade edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme tutarının tamamı reddetme edilir.

Farklı yükselmek ve yürekeriklerdeki yatta izdivaç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta elan farklı bir düzenleme hazırlamak isterseniz de gene bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridinin eşsiz güzelliğini aptalfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar çıkarmak ciğerin özel bir rota izleyecek ve mebzul dolgunca kılık çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi nısıfmada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar asırlara şahitlik devami etmiş onlarca esere en kalburüstü deliküktükleri yerden bakacaksınız.

Bütün etkinliklerinizi Akarsu Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Görmüş geçirmiş kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet oku tespit partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çkamerı üzere organizasyonlarınızda da mebdevurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Definitive Guide yat kiralama bodrum için”

Leave a Reply

Gravatar